PAUČINE TAMO VIŠE NEMA: Remi Partizana i TSC-a u senci GOLČINE kapitena Uroševića (VIDEO)

Fudbaleri Partizana i TSC-a odigrali su kontrolni meč u Antaliji u kome nije bilo pobednika – 1:1.

Crno-beli su poveli u 30. minutu golom Slobodana Uroševića. Kapiten Partizana je izveo savršeno slobodan udarac sa skoro 30 metara. Sevnula je levica koje skinula paučinu sa gola golmana Ilića.

TSC je izjednačio u 59. minutu. Jovanović je centrirao sa desne starne, a Kuveljić pogodio i za izjednačenje.

Crno-beli će danas od 15:30 časova odigrati još jednu utakmicu. Protivnik izabranicima Gordana Petrića biće Austrija iz Beča.

PARTIZAN – TSC 1:1 (1:0)

STRELCI: Urošević 30 – Kuveljić 59.

PARTIZAN: Lukač, Živković, Vujačić, Saičanin, Urošević, Belić, Andrade, Dijabate, Menig, Petrović, Pavlović

TSCIlić – Čalušić, Stojković, Cvetković, Cvetinović, Krstić – Radin, Kuveljić, Đakovac – Jovanović, Vukić

Partizan je prethodno na pripremama u Antaliji igrao 1:1 sa Univerzitateom iz Krajove (Rumunija), pobedio je sa 3:1 Ahmat iz Groznog (Rusija), a odigrao nerešeno 2:2 sa Mladošću iz Lučana.