PARTIZAN PAO NA ČETVRTO MESTO: Čukarički savladao Radnički u Nišu

Fudbaleri Čukaričkog savladali su sa 2:0 (2:0) Radnički u Nišu u poslednjoj utakmici 28. kola Mozzart bet Superlige, a Brđani su ovom trijumfom stigli do trećeg mesta na tabeli sa 56 bodova i ostavil isu iza sebe na četvrtoj poziciji Partizan. Radnički posle ovog poraza ostao na 12. mestu sa 26 bodova.

Brađani su meč rešili u svo0ju korist u prvih 45 minuta odličnom igrom, dok Radnički praktično nije postojao na terenu. Čukarički je u vođstvo došao u 20. minutu kada je Andrić rukom udario Tošića u šesnaestercu Raddničkog, a sudija Minaković pokazao na belu tačku. Siguran izvođač šenala bio je Marko Docić koji je i u poslednjim trenucima prvog poluvremena još jednom iskoristio penal koji je dosuđen pošto je Etonga udario Tošića u kaznenom prostoru i postavio ispostaviće se konačan rezultat.

Rutinski su gosti sačuvali rezultat u drugom poluvremenu, a Radnički je pokušao da zapreti, najbolju priliku propustio je Škrbić, ali Nišlije nisu uspele da dođu do gola.