KAO DA JE 2013. GODINA Marković protutnjao POPUT VETRA odbranom, napravio dar-mar i POGODIO (VIDEO)

Gacijantep je odigrao meč Kupa Turske protiv Boluspora i prošao u narednu rundu takmičenja pobedom od 3:1.

Lazar Marković je utakmicu počeo na klupi, ali je u 70. minutu kod rezultata 2:1 dobio priliku da zaigra. I maksimalno je iskoristio, pošto je u poslednjem minutu postigao gol kojim je stavio tačku na ishod.

Iskoristio je Markec brzinu, dobio je loptu na 40-ak metara od gola, prevario čuvara i topovski tukao pod prečku. Neodbranjivo. Ovo je srpskom fudbaleru četvrti gol, uz dve asistencije, u dresu Gacijantepa.

Marko Jevtović je odigrao celu utakmicu u dresu domaćina.