DA LI STE VIDELI CENTARŠUT GOBELJIĆA? Majstorija i serviranje NA TACNI za Pavkova! Samo se poklonio (VIDEO)

Crvena zvezda igra revanš meč kvalifikacija za Ligu šampiona protiv jermenskog Pjunika. U prvom meču bilo je 5:0 za crveno-bele u Beogradu.

Sudija je u 28. minutu gledao VAR snimak i shvatio da je igrač Pjunika igrao rukom. Nažalost po crveno-bele, Kataiju je golman odbranio udarac. Ipak, u 42. minutu je arbitar posle gledanja snimka opet dosudio penal za Zvezdu, video je faul nad Sanogom u kaznenom prostoru. Ovog puta je Kanga uzeo loptu u ruke i pogodio mrežu za 1:0.

U 60. minutu Zvezda je stigla do 2:0, a strelac je Milan Pavkov. Odlično je Katai povukao napad, dodao do Gobeljića koji je perfektno centrirao i Pavkovu nije bilo teško da se “pokloni” i pogodi za 2:0.